zpaplublin.pl

Ewinner kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny

29.10.2020, 11:03

Czym są zakłady u bukmachera?


Obstawianie zakładów online polega na przypuszczeniu czy będzie miało miejsce dane zajście, zazwyczaj z życia sportowego ale bywają inne dziedziny. Po jednej stronie w zakładach online znajduje się obstawiający, inaczej osoba typująca zdarzenie, a z drugiej buk - spółka, która zatwierdza zakład na określonych przez niego zasadach. Najczęściej typy internetowe są stawiane na piłkę nożną, tenisa, koszykówkę oraz siatkówkę.


Gdzie zacząć typowanie?


Założenie konta u operatora prowadzącego zakłady wzajemne okazuje się być podstawowym działaniem.


Musimy mieć na uwadze to, że na terenie naszego kraju została wprowadzona ustawa antyhazardowa, zgodnie z którą typy bukmacherskie muszą organizować wyłącznie postępujący według prawa bukmacherzy, którzy otrzymali zezwolenie Ministra Finansów. Otworzenie nowego konta gracza a także jego zweryfikowanie przez firmę bukmacherską to zatem podstawowy i musowy krok. Jeżeli mamy zamiar zdecydować się na to, że z obstawiania mamy zamiar otrzymać spore wygrane, należałoby skupiać się typowaniu określonej grupy wydarzeń, wybranej dziedziny sportowej lub typu zakładów, jak chociażby zakłady na żywo. Taka metoda to równocześnie o wiele dokładniejsze monitorowanie statystycznych wyników, bardziej dokładne analizowanie a co za tym stoi na większe wygrane w bukmacherskich zakładach.


W jaki sposób obstawić swój własny zakład przez internet?


Typer, typując konkretne wydarzenie sportowe stawia daną sumę, którą chce postawić, żeby trafić określoną kwotę pieniędzy. Kwotę stawianą w zakładzie opisujemy jako stawką w zakładzie bukmacherskim. Bukmacher internetowy proponujący zakład przypisuje prawdopodobieństwo w kursie wyrażające czy dane zajście zostanie potem liczone. Kurs jest sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa zajścia danego wyniku na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu daje przyszłą wygraną lub stratę. Obstawiając zakłady można więc bardzo szybko zdobyć pieniądze, trafiając dany zakład czy też przegrać zainwestowane fundusze w przegranym zakładzie.


ewinner freebet


Obstawianie zakładu na żywo


Obstawianie z meczy na żywo to najbardziej ceniona i jedna z ulubionych form stawiania zakładów przez typerów. Pozwala ona na zawieranie zakładów w trakcie trwania danego spotkania tenisowego. Jest to interesująca forma typowania, którą mają bukmacherzy. Dzięki obstawianiu na żywo mamy możliwość równocześnie obserwować zdarzenie na żywo oraz od razu kontrolować i reagować na zajścia typując typy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij