zpaplublin.pl

Wraca 9. edycja Top Model!

Wraca 9. edycja Top Model!

25.09.2020, 12:35

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także rozpoznawalne jury, które zgromadza przed ekranem telewizorów tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach będzie można zobaczyć kilka cenionych w świecie mody osobistości, na przykład fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W tym sezonie o miano Top Model starać się będzie 14 osób, wśród których są także osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów tej osobie, która posiada największe predyspozycje do zostania modelem lub modelką, co skutkuje tym, że owy uczestnik automatycznie przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest oceną użytkowników Internetu, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiast trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się należy spodziewać w tym sezonie?

Program ma za zadanie zaoferować możliwość rozwinięcia się i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc w każdej edycji zgłasza się sporo chętnych. Podczas każdego z odcinków na uczestników będą czekać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem jurorów jest ocenienie ich zmagań i zadecydowanie o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli oraz sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto stanie się następnym zwycięzcą programu. O ten tytuł konkuruje wiele interesujących modelek i modeli, dlatego też bez wątpienia warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij