zpaplublin.pl

Brazylijska kadra narodowa przypieczętowała awans do światowych mistrzostw w Katarze! Brazylijscy gracze ograli zespół Kolumbii rezultatem 1 do 0 i mogą być pewni wylotu na mistrzostwa świata!

Brazylijska kadra narodowa przypieczętowała awans do światowych mistrzostw w Katarze! Brazylijscy gracze ograli zespół Kolumbii rezultatem 1 do 0 i mogą być pewni wylotu na mistrzostwa świata!

13.11.2021, 14:27

Brazylia to jedna z najskuteczniejszych zespołów piłkarskich i kibice piłki nożnej z całego świata doskonale zdają sobie z tego sprawę. Co chwilę możemy usłyszeć o perspektywicznym piłkarzu, który może mieć gigantyczną szansą na doświadczenie wielkiej kariery w piłce nożnej i pochodzi on właśnie z Brazylii. Gigantyczną sumę graczy, którzy uszczęśliwiali oczy sympatyków futbolu z całego świata wypuścił w Europę ten kraj. Kadra narodowa Brazylii ma niesamowicie silny skład na tę chwilę, który bez żadnych wątpliwości jest w stanie powalczyć o najwyższy stopień podium na mundialu, które rozgrywane będą w roku 2022. Należy podkreślić to, iż piłkarze brazylijskiej kadry narodowej w świetnym stylu przeszli przez eliminacyjne zmagania do mundialu w Katarze. Mieli możliwość przypieczętować sobie kwalifikację do mistrzostw świata. W czwartek, jednakże potrzebowali do tego triumfu z kolumbijską kadrą narodową. Zawodnicy z Brazylii fenomenalnie poradzili sobie z tym przeciwnikiem i dzięki temu mogą świętować wywalczenie awansu.

Narodowa kadra Brazylii w trwających w tej chwili kwalifikacyjnych zmaganiach do światowego czempionatu w Katarze wyłącznie raz zgubiła punkty. Miało to miejsce dokładnie w pojedynku z narodową drużyną Kolumbii, które się zakończyło wynikiem 0:0. Przyszła pora na mecz rewanżowy, w którym głównym faworytem po raz kolejny byli zawodnicy z Brazylii. Rewanż ten rozegrano na obiekcie w Sao Paulo i zawodnicy Brazylii byli bardzo zmotywowani, żeby ograć swoich przeciwników. Przez długi czas utrzymywał się remisowy rezultat, jednakże w finalnym rozrachunku Brazylijczycy dali radę ustrzelić decydującą bramkę. Paqueta, który otrzymał genialne podanie od najlepszego zawodnika narodowej drużyny Brazylii Neymara zdobył bramkę, która zagwarantowała zwycięstwo w tym starciu. W taki sposób brazylijska reprezentacja stała się pierwszą drużyna z południowej Ameryki, która dała radę zapewnić sobie wylot na czempionat światowy w Katarze. Dobrze sobie uświadomić, iż eliminacyjne zmagania zmierzają do końca i niedługo poznamy pełne zestawienie kadr, które będą walczyć o mistrzostwo czempionatu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij