zpaplublin.pl

Dobiegła końca przygoda Rakowa z Częstochowy z pucharami europejskimi! Gent okazał się za mocny i zdeklasował wicemistrza Polski!

Dobiegła końca przygoda Rakowa z Częstochowy z pucharami europejskimi! Gent okazał się za mocny i zdeklasował wicemistrza Polski!

31.08.2021, 09:25

Dobrze zdać sobie sprawę z faktu na samym początku, wicemistrz polskiej ligi świetnie grał w eliminacjach do pucharów europejskich w aktualnym sezonie. Wicemistrzowie naszej ligi na pewno prezentowali się najbardziej atrakcyjnie z grona drużyn, które rywalizowały o granie w rozgrywkach europejskich. Droga wicemistrza polskich rozgrywek niestety się skończyła, gdyż belgijski Gent okazał się zdecydowanie bardziej wymagającym rywalem. Co prawda starcie numer jeden gracze szkoleniowca Papszuna Marka zwyciężyli rezultatem 1:0, lecz w pojedynku numer dwa znacznie lepiej przygotowani byli zawodnicy drużyny z Belgii. Gent z Belgii w meczu rewanżowym wygrało wynikiem trzy do zera i zagwarantowało sobie miejsce zmaganiach Conference League. Mimo przegranego pojedynku wielbiciele piłki nożnej w Polsce mogą być zadowoleni z dyspozycji zawodników wicemistrza polskiej PKO Ekstraklasy. Dobrze zwrócić uwagę na to, że mimo to że dla częstochowskiego Rakowa był to debiut w europejskich pucharach to zaprezentowali się fantastycznie.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij