zpaplublin.pl

Dwunastego czerwca zaczną się Mistrzostwa Europy w nożnej piłce! Rezultat remisowy w starciu zespołu polskiego z kadrą Rosji.

Dwunastego czerwca zaczną się Mistrzostwa Europy w nożnej piłce! Rezultat remisowy w starciu zespołu polskiego z kadrą Rosji.

10.06.2021, 15:32

Nożna piłka to bez najmniejszych wątpliwości najliczniej oglądana dyscyplina sportu w naszym kraju. Gigantyczna liczba sympatyków piłkarskich czeka na zbliżające się wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w takim wypadku nikogo zaskakiwać. Reprezentacja naszego państwa będzie grać tam i pojedynkować się będzie w grupowych bataliach z Hiszpanią, słowacką kadrą oraz zespołem Szwecji. Dobrze zrozumieć to, iż to nie są łatwi oponenci, lecz mamy duże szanse na wyjście z grupy. W tej konkretnej sytuacji niesamowicie kluczowe będzie to, by zaprezentować się z najlepiej przygotowanej strony. Reprezentacja Polski w ten wtorek rozgrywała mecz towarzyski z rosyjską reprezentacją, która też wystąpi na Mistrzostwa Europy. Po raz pierwszy od dawna piłkarscy sympatycy mogli się stawić na trybunach i mogli być bez najmniejszych wątpliwości zadowoleni. W tym pojedynku nie było jednak wielu podbramkowych akcji i finalnie reprezentacja Polski na remis zagrała z kadrą Rosji 1:1. Gola dla polskiej reprezentacji już w 4 minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla rosyjskiego zespołu trafił Karawajew Wiaczesław.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij