zpaplublin.pl

Messi przestał być zawodnikiem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych graczy w historii światowej piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain!

Messi przestał być zawodnikiem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych graczy w historii światowej piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain!

23.08.2021, 13:04

Na pewno roszady transferowe ekip piłkarskich w trakcie pauzy pomiędzy rozgrywkami są często ekscytujące. Jednak ogromną ilość wielbicieli nożnej piłki zdziwiło to, co mieliśmy okazję podziwiać tego lata. Większość sympatyków była przekonana, że Messi będzie graczem Barcy do zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Drużyna z Hiszpanii ma jednak kłopoty finansowe i reprezentant Argentyny nie miał wyboru, musiał zmienić klub. wicemistrz Francji jest zespołem, który zdecydował się zaproponować kontrakt dla skrzydłowego Argentyny. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Barcelony podpisał zaproponował reprezentantowi Argentyny zespół z francuskiej ligi. Warto przyznać, iż to bez wątpienia wiekopomny moment w historii europejskiej piłki nożnej. Futbolowi fani od teraz zyskają okazję podziwiać grę Leo Messiego na francuskich stadionach. Bez żadnych wątpliwości naprawdę dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób Argentyńczyk się odnajdzie w nowym klubie. Argentyńczyk stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian i Neymar Jr, co może pomóc wygrać Paris Saint-Germain ogromną sumę pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij