zpaplublin.pl

Paru graczy odepchniętych z polskiej reprezentacji! Selekcjoner Sousa podał do mediów w poniedziałek skład reprezentacji naszego narodu na Mistrzostwa Europy!

Paru graczy odepchniętych z polskiej reprezentacji! Selekcjoner Sousa podał do mediów w poniedziałek skład reprezentacji naszego narodu na Mistrzostwa Europy!

24.05.2021, 11:34

O grze na turnieju mistrzowskich myśli mnóstwo młodych graczy, których celem życiowym są profesjonalne występy w futbol. Nie podlega żadnej wątpliwości to, że futbol to w chwili obecnej najchętniej oglądana dyscyplina w Europie. Dzieci od lat młodocianych pod to się przygotowują, żeby w niedalekiej przyszłości rozgrywać spotkania na najsławniejszych stadionach światowego futbolu. Należy jednakże być pewnym tego, iż ścieżka do pozostania piłkarzem jest trudna i żąda wielu wyrzeczeń. Z tego powodu chłopaki, którym się udało wzbudzają niezwykle często uprzedzenie i w tym samym momencie uszanowanie pośród własnych bliskich. Za miesiąc startować będą mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce, w których toczyć batalię będą dwadzieścia cztery drużyny. To z całą pewnością dowodzi, że na kibiców futbolu czekają fenomenalne przeżycia. Turniej mistrzostw Starego Kontynentu rozgrywany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez żadnych wątpliwości będziemy obserwatorami dużej ilości trafień a także pojedynków piłkarskich. W tym poście z kolei będzie naszym zamiarem skupić się na narodowej reprezentacji, ponieważ selekcjoner Sousa podał do wiadomości publicznej kadrę na turniej Mistrzostw Europy.

Od długiego czasu opracowanie listy piłkarzy na wielkiej rangi zmagania jak na przykład Mistrzostwa Świata lub mistrzostwa Starego Kontynentu wzbudza wielkie doznanie w naszym narodzie. Się trafiały w takim momencie bardzo często, które nie wszystkim się podobały. W tym przypadku było podobnie. Z pewnością wielkim zaskoczeniem, gdy trener Sousa przedstawił piłkarzy listę był brak w narodowej kadrze Turbogrosika, który przez bardzo długo stanowił siłę w ataku naszej narodowej drużyny. Gracz West Bromwich Albion od dawna nie gra często i to jest przyczyną główną tego, że szkoleniowiec Sousa nie zechciał powołać Grosickiego Kamila do składu narodowej drużyny na mistrzostwa Starego Kontynentu. Teoretycznie mamy bardzo narodową drużynę, która może rywalizować o cudowny rezultat na europejskich mistrzostwach. Pozostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na otwierający mecz mistrzostw Starego Kontynentu, gdzie polska reprezentacja będzie rywalizować ze słowacką drużyną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij