zpaplublin.pl

Pojawi się za jakiś czas nowy weryfikacji system na platformie VOD Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi stanie się zdecydowanie trudniejsze!

Pojawi się za jakiś czas nowy weryfikacji system na platformie VOD Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi stanie się zdecydowanie trudniejsze!

08.06.2021, 10:22

Trochę niespokojni się stają entuzjaści obrazów filmowych a także produkcji odcinkowych, ponieważ ze świata internetowego przychodzą bolesne wiadomości. Znana pod nazwą Netflix strona internetowa z VOD planuje zakazać użytkownikom podzielność kont. Do tej pory była to naprawdę komfortowa i bardzo znana możliwość. Kilku klientów płaci za pojedynczy abonament i oni mają możliwość zamieszkiwać w wielu miejscach na świecie. Platforma internetowa VOD Netflix finalnie nie ogłosiła absolutnego zakazu podziału kont, jednak postanowiła sporządzić swego rodzaju uwikłanie. Netflix platforma internetowa z VOD planuje to by zastopować kont rozdzielanie użytkownikom, którzy nie gromadzą się w tym samym domu. Pojawi się powiadomienie na telewizorowym ekranie, które ma na celu wymusić na użytkowniku uwierzytelnienie tego, iż to on jest posiadaczem głównym. Potentat w otoczeniu portali VOD zamierza wysyłać weryfikacyjny kod na podany adres email lub telefoniczny numer. W takim przypadku płatnicy konta muszą dostrzec to, że wystąpią metamorfozy podczas korzystania z internetowego serwisu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij