zpaplublin.pl

Polandrock 2018

Polandrock 2018

02.09.2018, 11:16

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów gwiazd zagranicznych oraz liczba osób zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Możesz być pewny – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij