zpaplublin.pl

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 14:41

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez przyczyny. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w kraju. Do tego roku organizowany był w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce kusi ludzi nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale także ilością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od dłuższego czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję setów dając możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój związek z tym nadmorskim miastem zakończył jednak z ogromną pompą. Postawione zostały 3 genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij