zpaplublin.pl

Wiele trafień i przegrana gliwickiego Piasta z piłkarzami wicemistrza kraju! Bardzo dobre starcie na rozpoczęcie zmagań polskiej Ekstraklasy!

Wiele trafień i przegrana gliwickiego Piasta z piłkarzami wicemistrza kraju! Bardzo dobre starcie na rozpoczęcie zmagań polskiej Ekstraklasy!

26.07.2021, 09:20

Fani piłkarscy otrzymali szansę żeby podziwiać fantastyczne widowisko na boisku Piasta. W niedziele miejscowa drużyna Piasta z Gliwic gościła na własnym boisku zawodników wicemistrza PKO Ekstraklasy. Było to bardzo potężne połączenie jak na pierwszą kolejkę nowej odsłony polskich zmagań piłkarskich i dobrze mieć na uwadze to. Każdy fan futbolu w Polsce bez wątpienia mógł być usatysfakcjonowany z śledzenia tak dobrego spotkania. Bardzo dobrze rozumieć to, że obie ekipy były niesamowicie blisko trzech punktów, a podczas tego spotkania mieliśmy okazję podziwiać pięć bramek. W finalnym rozrachunku to zawodnicy drużyny wicemistrza ligi polskiej mogli cieszyć się z premierowej wygranej w świeżo zainaugurowanym sezonie PKO Ekstraklasy. Gracze Piasta z Gliwic na pierwszy triumf będą musieli czekać co najmniej do następnej kolejki, gdyż odnotowali przegraną rezultatem dwa do trzech. Za tydzień ich rywalami będą reprezentanci mieleckiej Stali. bez cienia wątpliwości Zawodnicy trenera Fornalika Waldemara będą chcieli się odkuć po utracie punktów w inaugurującej kolejce kolejnego sezonu polskiej Ekstraklasy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij