zpaplublin.pl

Wspaniałe przeżycia w końcowych minutach spotkania z reprezentacją Anglii! Damian Szymański zdobył gola i został okrzyknięty herosem zespołu polskiego!

Wspaniałe przeżycia w końcowych minutach spotkania z reprezentacją Anglii! Damian Szymański zdobył gola i został okrzyknięty herosem zespołu polskiego!

10.09.2021, 14:54

Reprezentacja piłkarska Polski grająca w meczach na Stadionie Narodowym jest naprawdę ciężka do zatrzymania i znany jest ten fakt od niemal dekady. Tracimy bramki na tym stadionie rzeczywiście rzadko i należy mieć świadomość faktu, iż duża w tym zasługa piłkarskich kibiców z naszego kraju. Kiedy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego krzesełka gracze naszego zespołu dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu podopieczni szkoleniowca Sousy prezentują się do tej pory naprawdę nieźle, ale ich dyspozycja oddalona jest od perfekcji. Naszych reprezentantów na wieczór w środę czekał niesamowicie skomplikowany test, jakim bez żadnych wątpliwości był pojedynek z angielską kadrą. To jak ciężkim oponentem w dziejach batalii naszej narodowej drużyny są zawodnicy Anglii wie o tym każdy futbolowy kibic z Polski. Nie było miejsca na zawahanie w przypadku jak ten, ponieważ niezwykle ważne było ugranie największej ilości oczek.

Przed tym starciem kadra Polski była z góry skazana na przegraną. Trzeba bez najmniejszych wątpliwości zwrócić uwagę na to, iż gracze z Polski w większości przypadków mocno mobilizują się na starcia ze znacznie potężniejszymi. Podczas tego spotkania było identycznie i trzeba zaznaczyć, przez pewien czas można było nawet pomyśleć, że kadra narodowa Polski walczyć by mogła o zwycięstwo z angielską reprezentacją. dla Polski było to bardzo ciężkie spotkanie i z pewnością powinniśmy ich pochwalić za walkę do zakończenia meczu. Wydawało się, iż to być może koniec nadziei o dobrym wyniku, w sytuacji, gdy bramkę w 80 minucie zdobył Kane Harry. Reprezentacja piłkarska Polski przez cały czas poszukiwała możliwości do zdobycia gola i nie zamierzała odpuścić. Zawodnik ateńskiego AEK-u Damian Szymański w dodatkowym czasie meczu, który zarządził sędzia ustrzelił gola na wagę remisowego rezultatu. Bez najmniejszych wątpliwości to była wyjątkowa chwila w przypadku tego uzdolnionego zawodnika. Ostatecznie reprezentacja piłkarska Polski zdołała wywalczyć rezultat remisowy na stadionie w Warszawie podczas starcia z angielską narodową drużyną i za sprawą tego nadal posiada spore szanse na dostanie się na mundial.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij