zpaplublin.pl

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

19.03.2021, 15:58

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20 zaistniał wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się bardzo głośno i bezustannie jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu wszelkich tabloidów. Po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA to był pierwszy łączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie telewizyjnego spotkania z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, w oparciu upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są chętniej po stronie Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Nie mniej jednak nie da się ukryć, iż poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, zależnie od . Brytyjskie tabloidy informują, iż jeżeli tylko Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili definitywnie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też sprawę tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam przyznał, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali 4 ekspertów omawiających w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawniejszy prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan Markle używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan Markle zaprezentowany został w w TVN24 wieczorem. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio szacunkowo milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja była wtedy wiceliderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Mając na względzie niesłychane szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez wątpliwości należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne często omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij